Rozcestník Užitečných informací:

Lékaři
Nelékaři

Vítejte v sekci Užitečné informace znalostního webu Přehlednější zdravotnictví. Snažíme se dělat vzdělávání zdravotnických pracovníků přehlednějším.

Vše na jednom místě.

Jak funguje vzdělávání lékařů v České republice? Co udělat po promoci na lékařské fakultě? Jaké základní kmeny existují, ze kterých kmenů se dá pokračovat na jaké specializace? V sekci Lékaři najdete jak informace o všem. Jak vzdělávání funguje, co udělat po promoci a další. Přehled lékařských kmenů a specializací ulehčuje orientaci ve složitém systému vzdělávání tak, aby byl úplně jednoduchý na prohlížení a pochopení.

Kompetence a vzdělávání Nelékařských zdravotnických oborů

Jaké kompetence mají Všeobecné sestry? Jaké jsou požadavky na to, se Všeobecnou sestrou stát? V sekci Nelékaři seznam vybraných oborů s požadavky na vzdělání, jejich kompetencemi a dalšími detaily.

Jaké kompetence má Praktická sestra? Jaké kompetence má Praktická sestra? Jaké kompetence má Dětská sestra? Jaké kompetence má orodní asistentka? Jaké kompetence má Zdravotnický záchraná? Jaké kompetence má Radiologický asistent? Jaké kompetence má Ošetřovatel? Jaké kompetence má Ergoterapeut? Jaké kompetence má Zdravotní laborant? Jaké kompetence má Zdravotně-sociální pracovník? Jaké kompetence má Optometrista? Jaké kompetence má Farmaceutický asistent? Jaké kompetence má Biomedicínský technik? Jaké kompetence má Radiologický technik?

V sekci Nelékaři seznam vybraných oborů s požadavky na vzdělání, jejich kompetencemi a dalšími detaily. Vše přehledně.