Síť zdravotnických zařízení skupiny PRIVAMED, do které patří mimo jiné Nemocnice PRIVAMED v Plzni na Lochotíně, Mulačova nemocnice v Plzni na Borech a také Masarykova nemocnice v Rakovníku, oslovuje také během letošního roku studenty lékařských a nelékařských zdravotnických oborů pro případnou budoucí profesní spolupráci. Do svých týmů hledá mladé kolegy, které láká spíše prostředí menších nemocnic a užších pracovních týmů. Tyto nemocnice, oproti těm velkým, obvykle dokážou nabídnout svým pacientům, ale i zaměstnancům, diskrétní prostředí a osobní lidský přístup.

Menší zdravotnická zařízení rovněž nabízejí svým lidem zajímavou pracovní perspektivu, kdy je jim obvykle umožněn rychlejší profesní růst, protože i ti nejmladší zaměstnanci se podstatně rychleji dostanou k výkonu vlastní medicínské praxe a to ve spolupráci se svými primáři a se zkušenějšími staršími kolegy. Zájem studentů je především o možnost praxe, brigády nebo i budoucího zaměstnání.

I proto se budou nemocnice zařazené do Sítě zdravotnických zařízení skupiny PRIVAMED opět prezentovat na právě připravovaném pracovním veletrhu Veletrh práce ve zdravotnictví, který se koná ve středu 10. listopadu v prostorách Clarion Congress Hotelu a to od 10 do 16 hodin. Po velkém ohlasu na svou prezentaci v roce 2020 mají pro studenty připraveno kromě svých prezentací opět i zajímavé a také zábavné workshopy, které budou obsluhovat mladí lékaři, kteří již v těchto nemocnicích pracují a mohou vám o svých zkušenostech povyprávět. Přijďte se zeptat na cokoliv vás zajímá!

Nové posily hledají nemocnice stále

Přestože se našim nemocnicím daří získávat mladé lékaře, zdravotní sestry i spolupracovníky v dalších nelékařských oborech, stále oslovujeme a hledáme nové kolegy a kolegyně. „Ekonomice se daří, lidé obecně více fluktuují v rámci svých zaměstnání, přicházejí i odcházejí, takže posily se snažíme hledat v podstatně neustále a mladé kolegy a kolegyně preferujeme a snažíme si je dlouhodobě vychovávat pro naše pracoviště,“ říká ředitel Mulačovy nemocnice Ing. Jaroslav Zimmermann. „Aktuálně volné pracovní pozice pravidelně zveřejňujeme na svých webech viz. www.privamed-group.cz i facebookových profilech. Máme akreditovaná 4 pracoviště pro vzdělávání mladých lékařů a absolventy rádi přivítáme do našich týmů. Momentálně hledáme např. lékaře pro Interní a ARO/JIP oddělení po absolvovaném kmeni, případně i absolventy lékařských fakult. Do svých řad rádi přijmeme také všeobecné a praktické sestry, ale i zdravotnické záchranáře.

Štítky:

Podobné články: