Nemocnice Břeclav nabízí řadu benefitů i specializovaná pracoviště

Nemocnice Břeclav patří k páteřním krajským nemocničním zařízením Jihomoravského kraje. Leží v samotném cípu jižní Moravy na hranicích s Rakouskem a Slovenskem. Ve své péči má více než 130 tisíc obyvatel z Břeclavska, Mikulovska, Hustopečska, ale i ze Slovenska.

V posledních letech získala nemocnice stovky milionů korun z dotací od státu, Evropské unie či svého zřizovatele  – Jihomoravského kraje, a to především na obnovu přístrojového vybavení. 

Kromě obměny standardního nemocničního vybavení se investuje především do velkých přístrojů – nová je magnetická rezonance, obnovou prošlo CT, rentgeny atd. V blízké budoucnosti čeká nemocnici velká oprava stravovacího provozu a vybudování urgentního příjmu. 

Nemocnice Břeclav nabízí svým zaměstnancům řadu výhod a benefitů. K dispozici má vlastní ubytovací zařízení, lékařům nabízí náborový příspěvek, příspěvek na stravování ve vlastní jídelně či na penzijní připojištění.

Kromě toho, a to je podstatné, má Nemocnice Břeclav akreditované všechny obory, jistotou  je tedy i odborný a pracovní růst. Díky dobré spolupráci s vynikajícími lékaři a specialisty máme specializovaná pracoviště, kde provádíme např. bariatrické operace, a nově jsme také otevřeli paliativní ambulanci, která spojuje hned několik odborníků do péče, která je v posledních letech v nemocnicích opomíjená. 

Více informací a nabídku konkrétních míst najdete na našich nových webových stránkách www.nembv.cz, na našem Facebooku či Instagramu (@nemocnicebreclav). Nemocnice také začala vydávat vlastní Zpravodaj, aby o své práci či zajímavostech informovala širokou veřejnost. 

Těšíme se na Vás.

Ing. Petr Baťka, ředitel 

Štítky:

Podobné články: