Nemocnice Břeclav patří mezi páteřní krajská zařízení Jihomoravského kraje. V okresním městě je již 30 let, nicméně v posledních letech se i díky zřizovateli a podpoře z Evropské unie podařilo investovat do vybavení více než 100 milionů korun. Máme novou magnetickou rezonanci aktuálně obnovujeme skiagrafii a za nedlouho i CT. 

Nemocnice Břeclav, p.o., může budoucím lékařkám, lékařům i dalšímu zdravotnickému personálu hodně nabídnout. Kromě krásného prostředí jižní Moravy s bohatými tradicemi nemocnice nabízí např. možnost zajištění ubytování ve vlastní ubytovně, zajímavý náborový příspěvek, příspěvek na penzijní připojištění či stravu. Samozřejmostí je přátelský kolektiv.

Vyjma toho, a to je podstatné, má Nemocnice Břeclav akreditované všechny obory, předpokladem je tedy i odborný a pracovní růst. V posledních letech se povedlo zainvestovat do obnovy mnoha přístrojů, tím nejnovějším je výkonná magnetická rezonance, která slouží lidem po celé jižní Moravě a díky novým technologiím je uživatelsky velmi příjemná jak pro pacienty, tak samozřejmě pro lékaře a radiologické asistenty.

Díky dobré spolupráci s vynikajícími lékaři a specialisty máme specializovaná pracoviště, kde provádíme např. bariatrické operace, a nově v nemocnici otevíráme od listopadu paliativní ambulanci, která spojuje hned několik odborníků do péče, která je v posledních letech v nemocnicích opomíjená.

Více informací najdete na našem webu www.nembv.cz.

Těšíme se na Vás!

Štítky:

Podobné články: