Pod skupinu Innova Healthcare spadá hned několik zdravotnických zařízení v Praze, Mostě a Moravskoslezském kraji. Všechny provozy se neustále rozšiřují a zároveň přibývají další. Už nyní tedy zaměstnáváme skoro 500 lidí, mezi které patří lékaři, zdravotnický personál i administrativní pracovníci. Čím se na jednotlivých klinikách zabýváme a jakých zajímavých výsledků jsme dosáhli? 

Gynet 

V rámci gynekologického centra Gynet poskytujeme ambulantní i jednodenní chirurgickou péči na naší klinice v Ostravě-Zábřehu. Dále provozujeme i ambulance v Domě zdraví v Ostravě-Dubině a také v Orlové, Karviné a Havířově. Jsme tedy jedním z nejvýznamnějších gynekologických center v Moravskoslezském kraji a jako jedni z mála se zaměřujeme i na dětskou gynekologii.  

V každodenní praxi spojujeme moderní medicínské techniky s milým a profesionálním přístupem. A za zmínku určitě stojí i to, že jen za rok 2022 provedli naši lékaři rekordních 1471 zákroků, což je nejvíce za dobu existence Gynetu. 

Pro více informací navštivte web kliniky

ORT-ART 

Ortopedická klinika ORT-ART se nachází v Petřvaldě a je tu pro široké okolí už přes 20 let. Za tu dobu se může pyšnit více než 26 tisíci operacemi. Součástí Innova Healthcare je od roku 2018 a dnes k ní patří i další tři pracoviště, a to ambulance v Bílovci a Novém Jičíně a rehabilitace ve Frenštátu pod Radhoštěm.  

Ve všech zmiňovaných zařízeních se snažíme o nové pojetí českého zdravotnictví s milým a individuálním přístupem k pacientovi. Na klinice v Petřvaldě zároveň nabízíme komplexní péči v ambulantní, operační i rehabilitační části. 

Více informací i kontakt najdete na webových stránkách Ort-art.cz

Klinika JL-AS, Klinika JL-kardio

Ambulantní pracoviště s garancí kvality, špičkového vybavení a profesionality, to je Klinika JL. Pod jednou střechou tu najdete například kardiologii, internu, neurologii, endokrinologii, gastroenterologii, obezitologii nebo kožní oddělení. Vysokou úroveń pracoviště dokládají i případy mladých pacientek, u kterých naše kardioložka včas odhalila nádory nebo jiná srdeční onemocnění. 

Jejich příběhy i další informace a aktuality najdete na webu

Klinika JL-MR 

Součástí Kliniky JL je také magnetická rezonance, která funguje už 14 let. Disponuje nejmodernějším technologickým vybavením pro vyšetření mozku, páteře, kolene i dalších částí těla. A špičkový lékařský personál je pacientům k dispozici od pondělí do neděle od 7.00 do 21.00.  

Více informací najdete https://kjl-mr.cz

Oční klinika JL 

Naše oční klinika na Praze 13 patří k nejlepším oftalmologickým pracovištím v České republice. Má sedmadvacetiletou tradici a pyšní se akreditací nejvyššího stupně pro vzdělávání neatestovaných lékařů a pravidelně se zapojuje do klinických studií. Kromě toho poskytuje nejmodernější biologickou léčbu a specializuje se na operace šedého zákalu. Naši lékaři jich každý měsíc provedou zhruba 200 a kromě toho se zaměřují i na plastiky očních víček a další zákroky. 

Pro více informací sledujte internetové stránky kliniky

Oční optika JL 

Naší doménou je vzájemná spolupráce mezi pracovišti. Na oční kliniku navazuje Oční optika JL, kterou najdete ve stejné budově. Pokud vám tedy lékař předepíše brýle nebo kontaktní čočky, vše vyřídíte na jednom místě a během pár minut. V nabídce optiky je spousta brýlových obrub od cenově dostupných i luxusních značek a samozřejmě nechybí ani sluneční brýle. Dále optika nabízí i měření zraku a další odborné služby. Otevřeno je od pondělí do čtvrtka mezi 7.00 a 18.00 a v pátek do 15.00. 

Další informace a aktuality najdete na webu pracoviště

Imunogen 

Ambulance Imunogen sídlí v Poliklinice Hůrka na Praze 13 a najdete zde specializace jako alergologie a imunologie, dětská pneumologie, dětská neurologie, EEG nebo fyzioterapie. Zároveň provozujeme ještě gastroenterologickou ambulanci v Mostě. Letos navíc přibyla hned dvě další pracoviště.

Nově máme v portfoliu zdravotní masáže, jejichž výhodou je přímá provázanost na oddělení fyzioterapie. Zároveň jsme otevřeli jednodenní gynekologickou chirurgii, která přesně odpovídá současným zdravotnickým trendům. A to díky maximální úspoře času při zachování špičkové péče. 

Do budoucna plánujeme i další rozšíření služeb. Snažíme se tak poskytovat co nejkomplexnější péči s možností návaznosti na související obory. Na všech pracovištích přitom mají pacienti jistotu špičkového vybavení, příjemného prostředí a vstřícného personálu.

Chirurgické obory Praha

Zatím poslední novinkou je chirurgická ambulance pro dospělé i dětské pacienty, kteří k nám mohou přijít bez objednání. Kromě chirurgického ošetření drobných poranění se zde zaměřujeme také na urologické a ortopedické problémy a samozřejmě spolupracujeme i s dalšími specializacemi. 

Více informací najdete na našem webu

Lékárna Poliklinika Hůrka 

V budově Polikliniky Hůrka nechybí ani lékárna. Díky modernímu systému pro objednávání e-receptů si zde mohou pacienti své léky vyzvednout už cestou z ordinace. Samozřejmostí je ale i široká nabídka volně prodejných léků, potravinových doplňků a dermokosmetiky. S výběrem veškerých produktům vám rádi poradí naši zaměstnanci. 

Další podrobnosti najdete na webu

Rozšíříte naše řady i vy? 

Celá Innova Healthcare neustále roste, a tak přibývá i volných pozic. Nezapomeňte tedy sledovat naše webové stránky i sociální sítě, ať jste neustále v obraze a vysněná práce vám neunikne. V případě dotazů kontaktujte prosím Sophii Nagy na telefonu: +420 737 609 943 a emailu: snagy@innova-healthcare

Štítky:

Podobné články: